HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

Sağlığınızı ve İşinizi Korumak Bizim İşimiz. »

RİSKLERİ AZALTALIM

RİSKLERİ AZALTALIM

Gelin Birlikte Risk Analizleri Yapalım »

BANA BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN

BANA BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN

Sağlığınızı ve İşinizi Korumak Bizim İşimiz. »

 

Uğur OSGB

ADIM UĞUR ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ İLK YARDIM MERKEZİ


Adım Uğur OSGB Kahramanmaraş , Adıyaman , Gaziantep , Kayseri , Sivas , Adana , Malatya ve Osmaniye bölgeleri olmak üzere Türkiye nüfusunun yaklaşık üçte birine hitap eden İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kendisini ispatlamış bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanlarımız özellikle uzmanlaşmış oldukları dallarda saha çalışmaları ile iş yerlerinde tehlikeli unsurları tespit edip , işverenle birlikte çalışarak en ufak bir kazanın oluşmasını engellemeye çalışmaktadırlar.
Bilindiği üzere İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili 6331 Nolu Kanun çıkarılmış olup , şimdi aktif olarak uygulanmaktadır. Bu kanuna göre iş yerleri üçe (Az tehlikeli , Tehlikeli ve Çok tehlikeli) ayrılmaktadır. Ve işletmeler tehlike sınıfları gözetilerek İş Güvenliği Uzmanı , İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli bulundurmak zorundadır. Bulundurmayan firmalar için çok ciddi cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.

Adım Uğur OSGB

İş sağlığı güvenliği konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ

Şirketimizin kurmuş olduğu ilk yardım eğitim merkezi ile ilkyardımcılarınızla en iyi şekilde eğitilip sağlık bakanlığı onaylı sertifikaları düzenlenmektedir.

SERTİFİKALI EĞİTİMLER

Kanunen zorunluluğu olan sertifikalı İSG eğitimleriyle iş kazalarını önleyerek çalışanlarınızı ve şirketinizi koruyoruz.

OSGB HİZMETLERİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir